Nedjelja, 29. rujna 2024.

FOTO/VIDEO Slavenovi juniori odigrali neriješeno s Osijekom

Juniori Slaven Belupa podijelili su bodove s Osijekom u prvoligaškom susretu odigranom danas na Starom bregu u Cvetkovcu. Bila je to derbi utakmica 9. kola Prve HNL za juniore.

Utakmica je bila vrlo tvrda i borbena s obje strane te je na kraju završila najrealnijim ishodom – 1:1.

Poveli su gosti sredinom prvog poluvremena koje je inače proteklo bez većih prilika. U drugom poluvremenu naši su dečki krenuli s većom željom i energijom i pritiskali Osječane. To je urodilo plodom i Farmaceuti su poravnali rezultat. Nakon dvije-tri promašene prilike, kapetan Srbljinović probio je lijevu stranu i centrirao na drugu stativu gdje se odlično snalazi Zvonimir Fusić i posprema loptu u mrežu. Do kraja su Osječani imali dvije velike prilike koje nisu iskoristili. Tako je ostalo 1:1 te su bodovi podijeljeni.

Ovim remijem juniori su ostali na prvom mjestu, ali su im se priključili Rijeka i Dinamo koji imaju samo bod, odnosno dva manje. U sljedećem kolu, tek 18. studenoga, naši juniori opet igraju derbi, ovoga puta u Rijeci.

Juniori Slaven Belupo:Osijek 1:1