Četvrtak, 2. svibnja 2024.

FOTO Koprivnica izgubila od BSK-a i tako propustila ostati na vrhu Treće lige

Nogometaši Koprivnice upisali su poraz u drugom kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok. Bolja na koprivničkom Gradskom stadionu bila je momčad BSK-a iz Bijelog Brda rezultatom 0:2.

Zeleni su na najgori mogući način ušli u utakmicu te su već u 4. minuti primili prvi pogodak. Nakon toga je momčad trenera Josipa Omrčena-Čeke preuzela inicijativu, ali nije mogla doći do izjednačenja.

U drugom poluvremenu gosti su postigli pogodak u 73. minuti i time riješili utakmicu u svoju korist. Zeleni su tako nakon dva odigrana kola ostali na tri osvojena boda iz prvog kola kada su u Čakovcu svladali Međimurje rezultatom 2:5.

U idućem kolu Koprivnicu čeka teško gostovanje u Ivankovu gdje će im domaćin biti momčad Bedema.