Nedjelja, 16. lipnja 2024.

Sedam uzbudljivih utakmica odigrano je u četvrtom kolu Druge županijske nogometne lige. Baš kako su nas navikli na startu sezone, Tehnika i Lipa nastavili su s odličnim igrama te su upisali nove pobjede.

Građevinari su slavili na gostovanju kod Fugaplasta rezultatom 1:4. Pogotke za pobjedu postigli su dva puta Gašparić te po jednom Halusek i Krištofić. U redovima domaćina strijelac je bio Zlatar.

Hlebinčani su nova tri boda upisali u Glogovcu gdje su svladali Rudar pogocima Alduka i Gregla. Pravu golijadu gledali smo u Vojakovcu gdje je Viktorija svladala GOŠK s ni manje ni više nego 7:2.

Starigrad je na svom travnjaku remizirao rezultatom 1:1 protiv Podravca. Gosti su poveli na samom startu susreta pogotkom Kučine, a pet minuta prije kraja utakmice izjednačio je Kapusta. Identičnim rezultatom bodove su podijelili Prugovac i herešinski Omladinac.

U derbiju dviju Mladosti igranom u Sigecu slavili su Bregovci rezultatom 0:2. Sve je bilo gotovo nakon prvih trideset minuta kada su pogotke postigli Hunjet i Peroković. Reka je na svom travnjaku minimalno svladala Hrvatski bojovnik s 1:0.