Petak, 3. svibnja 2024.

MŽNL Tehničar iz Cvetkovca još jednom šokirao svoje navijače, Virovcima susjedski derbi

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca izgubili su od Dinama u Predavcu u 22. kolu Međužupanijske nogometne lige rezultatom 3:1. Cvetkovčani su propustili iskoristiti kiks drugoplasiranog Garića koji je na gostovanju u Pitomači izgubio s 1:0.

U posljednja četiri kola gledat ćemo zaista uzbudljivu završnicu i borbu za naslov prvaka. Prvoplasirani Tehničar ima tri boda prednosti u odnosu na Garić i Pitomaču, ali do kraja prvenstva mora i kod jednog i kod drugog konkurenta na gostovanja.

Što se tiče utakmice protiv Dinama, u prvom poluvremenu nismo vidjeli golove, ali su zato u nastavku susreta napadači bili raspucani. Domaćin je poveo pogotkom igrača Tehničara Cmrka koji je zatresao vlastitu mrežu. Prednost je povećao Jakšinić u 62. minuti, a Firbas je desetak minuta kasnije donio nadu gostima. Ipak, drugi pogodak Jakšinića u 77. minuti bio je kap koja je prelila čašu i riješila utakmicu.

U ostalim utakmicama Slatina je svladala Papuk s 4:0, Tomislav je u golijadi protiv Virovitice slavio s 4:2, a u susjedskom derbiju igranom u Virju Podravac je svladao Graničar s 4:1. Križevčani su na svom travnjaku razbili Rovišće s 5:1, dok je Daruvar na gostovnju kod Zdenke slavio s 1:2.

MŽNL BJ-KC-VT – 22. kolo

Dinamo Predavac Tehničar Cvetkovec 3-1 (Cmrk – ag 51′ Jakšinić 62′ 77′ /// Firbas 75′)
Pitomača – Garić 1-0 (Košić 79′)
Slatina – Papuk Orahovica 4-0 (Kristić 6′ Vicić 10′ Ciglar 30′ Bubaš 32′)
Tomislav Berek – Virovitica 4-2 (Kočiš 7′ 11′ Golubić 20′ Šantalab 62′ /// Mrazović 9′ Milinović 70′)
Podravac Virje – Graničar Đurđevac 4-1 (Sabol 3′ 84′ Šklebar 47′ Karan 61′ /// Carek – ag 52′)
Križevci – Rovišće 5-1 (Rumenjak 26′ 40′ Babić 68′ Kolfer 82′ Orejaš 90′ /// Novoselec 45′)
Zdenka 91′ – Daruvar 1-2 (Tomašek 4′ – 11m /// Hunjek 8′ Vinković 60′)