Nedjelja, 5. svibnja 2024.

Nogometaši Tomislava iz Drnja novi su prvaci Prve županijske nogometne lige. Jučerašnjom pobjedom u Kalinovcu i današnjim porazom Mladosti u Kloštru od đelekovečkog Osvita, Drnjančani su dva kola prije kraja sezone otišli na nedostižnih plus sedam ispred Borca i tako osigurali prvo mjesto.

U Kloštru je krenulo sve prema planu domaćina koji je poveo već u četvrtoj minuti Marka Matančića, a rezultat 1:0 bio je i rezultat poluvremena. Ipak, gosti su u nastavku susreta u potpunosti preokrenuli utakmicu. U 57. minuti izjednačio je Mario Indir, a u 90. minuti za 1:2 zabio je Dario Glavak. Tako su Đelekovčani pomogli Drnjančanima da osvoje naslov.

U Peterancu je Panonija bila nadomak iznenađenju protiv Borca. Poveo je domaćin u 26. minuti pogotkom Blažotića, a prednost je držao sve do 77. minute kada je za 1:1 zabio Danijel Ivandija. I kada su svi mislili da će tako utakmica i završiti Imbriovčani su postigli u 94. i 95. minuti dva gola i slavili s 1:3.

Bratstvo je u Kunovcu preokretom došlo do nova tri boda protiv Tomislava iz Žabna. Gosti su poveli pogotkom Vedrana Bukala, ali su Kunovčani jednim pogotkom Luke Prvčića i s dva pogotka Alena Szabe preokrenuli rezultat i pobijedili.

U ostalim susretima molvarska Mladost je na svom travnjaku svladala Slogu s 2:0, a istim rezultatom Graničar je u Legradu bio bolji od Prekodravca. Fugaplast, iako je poveo s 2:0, teško je poražen na svom travnjaku. Novigradska Drava pobijedila ga je rezultatom 2:6.