Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Odigrane su sve utakmice 22. kola Prve županijske nogomete lige. Najvažniji susret u koji su bile uprte sve oči ljubitelja županijskog nogometa igrao se u Kloštru gdje je Mladost ugostila imbriovečki Borac.

Kloštrani su slavili s 1:0 i to pogotkom Topalovića u 19. minuti susreta. Ovim rezultatom Mladost je praktički izbacila Imbriovčane iz utrke za naslov prvaka. Prvoplasirani Tomislav nije imao velikih problema u Kunovcu protiv Bratstva te je slavio s uvjerljivih 1:5. Domaćin je poveo pogotkom Prvčića iz jedanaesterca. Očito je tako samo razljutio lidera prvenstva koji je s dva pogotka Kovača te po jednim Šepeca, Kučande i Šamonika osvojio tri boda.

Legradski Graničar je na svom travnjaku pobijedio Tomislav iz Žabna. Za domaćine su zabili Pongrac i Vadjun, a za goste Mesar. Veliko slavlje vidjeli smo u Novigradu gdje je Drava napokon stigla do troboda protiv Prekodravca. Jedini pogodak bio je djelo Kovačeka u 81. minuti.

U ostalim susretima Osvit je na gostovanju u Molvama slavio s 0:3, Panonija je na svom travnjaku doživjela težak poraz od Kalinovca, bilo je 2:6, dok je iz sva tri boda iz Gole odnijela ivanečka Sloga rezultatom 2:3.