FOTO Biciklisti Velikog srca najbolji u Hrvatskoj, u Koprivnicu se vratili s brojnim medaljama

Sportaši koprivničke Sportske udruge za osobe s intelektulanim poteškoćama “Veliko srce” ostvarili su odlične uspjehe na Prvenstvu Hrvatske u biciklizmu koje se održavalo u Vrlici osvojivši ekipno prvo mjesto.

Što se tiče pojedinačnih rezultata, Jelena Plahinek i Siniša Zidar osvojili su prvo mjesto u utrci na 1.500 metara, dok je Marko Šprem kroz cilj prošao drugi i osvojio srebrnu medalju. Željko Lončarić bio je drugi na 200 metara, dok je Siniša Mađerić, također na 200 metara, osvojio broncu. Dubravko Jajetić utrku je završio četvrti.

Još su jednom sportaši “Velikog srca” pokazali svoje veliko srce i ostvarili odlične sportske rezultate. Dokaz je to da se rad s njihovim trenerom Alenom Maroševićem itekako isplati. Naše sportaše nova natjecanja čekaju već krajem svibnja.