Nedjelja, 5. svibnja 2024.

STRELJAŠTVO SŠK Podravka sudjelovala na Prvenstvu Hrvatske, ovog petka turnir branitelja

Nikola Mehkek, Hrvoje Verbić i Tomislav Harambašić, članovi Streljačkog športskog kluba Podravka, osvojili su ekipno deveto mjesto na Prvenstvu Hrvatske za juniorske i seniorske kategorije održanom na streljani u Čakovcu.

Boje koprivničkog kluba branile su se i u pojedinačnoj konkurenciji. Leon Mesić u kategoriji seniora osvojio je dvanaesto mjesto, Hrvoje Verbić bio je 24., a Tomislav Harambašić 28.

Spomenimo i to da će Streljački športski klub Podravka ovog petka na koprivničkoj streljani suorganizirati natjecanje Udruge hrvatskih branitelja Hrvatske elektroprivrede. Natjecanje će startati u 12 sati, a očekuje se nastup oko pedesetak branitelja Hrvatske elektroprivrede i dvanaest braniteljskih ekipa.