Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

FOTO Rukometaši Koprivnice upisali neugodan poraz od Ivančice

Rukometaši Koprivnice izgubili su utakmicu 25. kola Treće hrvatske rukometne lige Sjever od druge ekipe Ivančice rezultatom 32:33. Neugodan poraz s obzirom na to da su gosti posljednjeplasirana momčad lige.

U prvom poluvremenu gledali smo izjednačenu utakmicu. Uglavnom se igralo gol za gol, a Koprivnica se uspjela tek pred kraj poluvremena odvojiti na nešto osjetniju prednost. Nakon 30 minuta rezultat je bio 15:12.

Drugo poluvrijeme donijelo nam je pravu infarkt-završnicu. Gosti su sustigli i prestigli prednost te su u jednom trenutku imali plus 3. Koprivničanci su ipak uspjeli doći do 32:31, ali gosti postižu dva gola u nizu i odnose dva boda iz Koprivnice. Najefikasniji u redovima Koprivnice bio je Peić s 9 postignutih pogodaka.