Petak, 4. listopada 2024.

Odigrane su sve utakmice 21. kola Prve županijske nogometne lige. Gotovo nevjerojatno zvuči podatak da je palo više od pet pogodaka po utakmici. Prvoligaški napadači zaista su zaslužili pljesak.

Najefikasniju utakmicu gledali smo u Ivancu gdje je Sloga svladala novigradsku Dravu rezultatom 7:3. Lider prvenstva Tomislav u svom Drnju u torpedirao je molvarsku Mladost s čak 9:0. Već na poluvremenu rezultat je bio 5:0, a u nastavku susreta domaćin je postigao još četiri pogotka. Posebno se istaknuo Karlo Šepec postigavši hat-trick.

U Imbriovcu smo gledali zanimljivu utakmicu između Borca i Bratstva. Domaćin je poveo u trećoj minuti pogotkom Marija Oršića, u 52. Hrvoje Bači zabio je za 2:0, petnaestak minuta kasnije Kunovčani su smanjili preko Mihaela Mikšića, a za konačnih 3:1, u posljednjoj minuti susreta, zabio je Antonio Valent.

Prekodravac je na svom travnjaku bio uvjerljiv protiv peteranske Panonije. Pogocima Aušpergera i dva puta Posavca slavili su s 3:0. Zanimljivo je da su svi golovi postignuti u drugom poluvremenu. Do izuzetno bitne pobjede u borbi za opstanak došao je Tomislav iz Žabna. Na svom travnjaku svladao je fenejraša Fugaplasta rezultatom 3:2 i tako praktički gurnuo Golčane u Drugu ligu. Pet kola prije kraja prvenstva Fugaplast zaostaje velikih sedam bodova za pretposljednjom Panonijom.

Jutros je Osvit u Đelekovcu svladao legradski Graničar, a još jučer kloštranska Mladost pobijedila je na gostovanju u Kalinovcu istoimenog domaćina s uvjerljivih 0:3.