Petak, 10. svibnja 2024.

FOTO Miklinovčani upisali i osmu pobjedu u nizu, Omladinac uzeo važan bod

Odigrane su prve dvije utakmice 18. kola Druge županijske nogometne lige. Miklinovčani su stigli do svoje pete proljetne pobjede, osme u nizu, dok su Herešinčani osvojili važan bod na svom travnjaku.

Igrači Miklinovca furiozno su ušli u današnju utakmicu. Već u sedmoj minuti vodili su s 0:2. Prvi gol Prugovčani su si zabili sami, a drugi je lijepim udarcem u suprotni kut zabio Krstitović. Izgledalo je kao da će Koprivničanci imati lagan posao, ali domaćin se nije predavao.

Nakon nešto više od trideset minuta igre smanjili su rezultat prekrasnim pogotkom Adamca iz slobodnog udarca. U nastavku susreta ključni trenutak se dogodio u 72. minuti kada je golman gostiju Perković vrhunskom reakcijom obranio situaciju 1 na 1. Do kraja susreta Miklinovčani su dva puta kaznili promašaj Prugovčana. Za 1:3 zabio je Šarlija, a za 1:4 Keser.

U Herešinu je Omladinac došao do važnog boda u susretu protiv sigečke Mladosti. Susret je završio 1:1. Ostale utakmice Prve i Druge lige igrat će se sutra.