Petak, 26. travnja 2024.

MŽNL Tehničar se prošetao Rovišćem i ponovno pratnji pobjegao na pet bodova

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca uvjerljivo su slavili na gostovanju u Rovišću rezultatom 0:6 u 16. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Od početka susreta Cvetkovčani su bili bolja momčad, dok je domaćin tek nekoliko puta sramežljivo prošao centar. Seriju pogodaka otvorio je Markušić u 13. minuti, a do kraja poluvremena zabili su još Milek i Crmk. U drugom poluvremenu Tehničar je uspio doći do pola tuceta golova u mreži Rovišća. Jednom Baričić i dva puta Lovrek zabijali su za uvjerljivu pobjedu.

Lider MŽNL tako je povećao prednost u odnosu na drugoplasirani Garić, koji je izgubio od Zdenke s 2:1, na pet bodova. U ostalim susretima Pitomača i Tomislav odigrali  su 1:1, Križevci su svladali Slatinu s 3:0, a istim rezultatom Graničar je svladao Viroviticu. Podravac je bio bolji od Dinama s 1:0, a Drauvar i Papuk odigrali su 1:1.

Pitomača – Tomislav Berek 1-1 (Prlić 61′ /// Golubić 65′)
Podravac Virje – Dinamo Predavac 1-0 (Karan 24′ /// CK – Jeličić 40′)
Križevci – Slatina 3-0 (Bastašić 17′ 63′ 84′)
Zdenka 91′ – Garić 2-1 (Antal 45′ Marković 79′ /// Mihatović 60′)
Daruvar – Papuk Orahovica 1-1 (Balcer 43′ – 11m /// Kraljik 70′ CK – Bušljeta 37′)
Graničar Đurđevac – Virovitica 3-0 (Šostarec 45′ Piragić 70′ 73′ /// CK – Marošević 27′)
Rovišće – Tehničar Cvetkovec 0-6 (Markušić 13′ Milek 25′ Cmrk 32′ Baričić 60′ Lovrek 82′ 90′)