Petak, 3. svibnja 2024.

MŽNL Cvetkovčani iznenađujuće izgubili u Virovitici, Križevci poraženi na svom travnjaku

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca upisali su iznenađujući poraz u prvom proljetnom kolu na gostovanju u Virovitici. Iako su Cvetkovčani prije utakmice slovili kao veliki favoriti poraženi su rezultatom 3:2.

Iako je lider prvenstva tijekom cijele utakmice uglavnom imao posjed lopte u svojim nogama to im nije pomoglo da osvoji tri boda. Već u trećoj minuti domaćin je poveo. Pokušao je Tehničar brzo odgovoriti, ali je promašio nekoliko izglednih prilika, i kako to obično biva, primio je i drugi gol.

U drugom poluvremenu igrači trenera Romana Sovića krenuli su na sve ili ništa, ali im se to nije isplatilo. Primili su još jedan gol, a do kraja susreta uspjeli su samo smanjiti rezultat na 3:2 golovima Alena Mileka i Marka Bartolića. Unatoč porazu Cvetkovčanisu ostali na prvom mjestu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

REZULTATI:

Pitomača – Podravac Virje 0-0 (CK – Filipović 23′)
Križevci – Tomislav Berek 0-1 (Orlović 40′)
Zdenka 91′ – Dinamo Predavac 4-1 (Marković 7′ 18′ Tomašek 10′ – 11m Antal 83′ /// Coha 88′)
Daruvar – Slatina 1-1 (Bago 49′ /// Trupina 53′)
Graničar Đurđevac – Papuk Orahovica 0-0
Virovitica – Tehničar Cvetkovec 3-2 (Crvenka 3′ Pintarić 27′ Suvajac 81′ CK – Vinovrški 40′ /// Milek 85′ Bartolić 90′)