Četvrtak, 2. svibnja 2024.

FOTO Podravka ponovno pala u drugom poluvremenu i izgubila od slovenskog Krima

Rukometašice Podravke Vegete izgubile su u 4. kolu Regionalne lige od slovenskog Krima rezultatom 21:28 . Utakmica se igrala u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović.

Baš kao i jučer protiv Vardara, Podravkašice su se držale trideset minuta, a onda je prevladao umor rukometašica hrvatskog prvaka te je utakmica otišla na stranu Slovenki. U prvom poluvremenu Podravka je uglavnom stizala vodstvo te se na odmor otišlo s prednošću gošći od jednog gola razlike.

U drugom dijelu Krim je radio sve veću razliku, a Podravkašice su posustajale. Do kraja susreta razlika se ‘popela’ na uvjerljivih sedam pogodaka prednosti za Slovenke te je Podravka upisala i drugi poraz u dva dana. Najefikasnija u redovima hrvatskih prvakinja bila je Dora Krsnik s četiri pogotka. Nakon četiri kola Regionalne lige Podravka je na diobi trećeg mjesta s Krimom. Obje ekipe imaju po dva boda.