Četvrtak, 16. svibnja 2024.

Marjan Vugrinec osvojio zlato i dvostruko srebro na veteranskom državnom prvenstvu

Trojica članova Badmintonskog kluba Koprivnica u subotu su nastupila na Prvenstvu Hrvatske u badmintonu za veterane u Čakovcu.

U konkurenciji od 30 najboljih veteranskih igračica i igrača iz sedam hrvatskih klubova, boje Koprivnice branili su Marjan VugrinecMiroslav SamardžićGoran Ferenčak.

U finalu konkurencije veterana pojedinačno (45+), Marjan Vugrinec pobijedio je Sandija Šabana iz Velike Gorice rezultatom 2:1 u setovima što mu je donijelo zlatnu medalju.

U konkurenciji muških parova 35+ Vugrinec je sa suigračem Antoniom Lovrićem iz BK Purger osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju, kao i u konkurenciji muških parova 45+ gdje mu je suigrač bio Zdenko Mihetec iz BK Stella.

Članovi BK Koprivnica. Ustupio Marjan Vugrinec.