Nedjelja, 28. travnja 2024.

FOTO Podravkine djevojčice pobijedile Zelinu i izgubile od Rugvice

Mlade Podravkine rukometašice, točnije ekipa Podravka 4, ovoga su vikenda gostovale u Križevcima gdje su odigrale dvije utakmice 5. kruga Hrvatske rukometne lige za djevojčice te upisale jednu pobjedu i jedan poraz.

U prvoj utakmici svladale su Zelinu s uvjerljivih 20:12, premda je na poluvremenu stajalo neizvjesnih 7:7. U drugoj su, pak, poražene od Rugvice s 21:27 (8:12 na poluvremenu).

Kako je rekla trenerica Đurđica Zečević, bile su im to prve prave utakmice nakon zimske stanke pa poraz od jake Rugvice ne čudi, premda je igra ipak trebala biti bolja.

Podravka 4 (golovi zbrojeni): Sremec, Međurečan 3, Jagustin 2, Halavuk, Dedi 8, Đuranek 18, Hrupec 3, Švenda, Skrbinšek, Balaško 3, Galinec, Žganjar, Matić-Borščak, Valent, Strugar 2, Sever 2.