Petak, 3. svibnja 2024.

FOTO Slaven Belupo poražen u prvom pripremnom susretu

Nogometaši Slaven Belupa poraženi su u prvoj pripremnoj utakmici. Bolji od Farmaceuta bio je Inter iz Zaprešića rezultatom 2:1. Susret se igrao u sklopu Arena Cupa u Medulinu gdje se Koprivničanci nalaze na pripremama

Zaprešićani su poveli u 10. minuti pogotkom Mamuta, a u 67. je isti igrač povisio vodstvo na 2:0. Utješni pogodak za koprivničkog prvoligaša postigao je mladi Bogojević 15 minuta prije kraja susreta.

Slavenaši nastavljaju s jakim tempom treninga već sutra, a iduću utakmicu igrat će u srijedu protiv austrijskog Poltena.

SLAVEN BELUPO: Blažević, Purić, Međimorec, Jovičić, Aliti, Stevanović, Bouadla, Christensen, Ivanovski, Tadić, Heber (drugo poluvrijeme: Marković, Barić, Međimorec, Katić, Zirdum, Burić, Jajalo, Arap, Bogojević, Svržnjak, Radić).
Trener: Željko Kopić.