KOŠARKA Koprivničanci poraženi u Ivanić Gradu

Košarkaši Koprivnice poraženi su na gostovanju u Ivanić Gradu u 10. kolu A-2 lige Sjever. Domaći košarkaši slavili su rezultatom 91:58.

Utakmica je od samog početka bila ‘jednosmjerna ulica’. Koprivničanci su iz minute u minutu imali sve veći zaostatak koji je na poluvremenu bio minus 14. U trećoj četvrtini koprivnički košarkaši ubacili su tek šest poena, a s druge strane primili čak 28. Na kraju je susret završio s velikih minus 33.

Koprivnica nije mogla parirati domaćinu ni uz odličnu prezentaciju Antolića koji je zabio čak 42 poena. Uz njega, u strijelce su se upisali i Zlatar s deset poena, Kuzmić s pet i Igrić s jednim.

Ovim rezultatom Koprivničanci su ostali prikovani za dno s tek jednom pobjedom u deset susreta. Unatoč lošem prvom dijelu sezone još uvijek imaju šanse dostići ekipe Bjelovara i Ivančice koje imaju tek pobjedu više. Košarkašima slijedi zimska pauza, a nastavak prvenstva čeka ih 14. i 15. siječnja.