Nedjelja, 28. travnja 2024.

FOTO / ZIMSKA LIGA Odigrane četiri seniorske i dvije veteranske utakmice

Danas je u sportskoj dvorani Srednje škole odigrano ukupno šest utakmica na Zimskoj ligi. Četiri su odigrali seniori, a dvije veterani i to u pro konkurenciji.

Prvi dvoboj gledali smo između Zone tri i IT & Partnera. Pogotkom u posljednjim sekundama prvog poluvremena Zona tri je načela, a s dva pogotka u nastavku dovršila Partnerovce. Nakon trideset minuta rezultat je bio 3:0.

Uslijedile su dvije utakmice u kategoriji veterani pro.  Opg Radiček Petgrad & Niko trade bio je bolji od Sivec transa s 3:1, a CB Active od Amadeusa s 4:3.

U seniorskoj konkurenciji Automobili Lončar upisali su dvije pobjede. Tesarski obrt svladali su s 5:0, a Dolenec Unite s 10:1. U posljednjoj utakmici današnjeg programa tri boda osvojila je Agro-Kuća pobjedom nad Kalimerom 3:2.