Utorak, 30. travnja 2024.

Plivačima Cerina čak pet medalja u Čakovcu – zlato, dva srebra i bronca

Dvanaest članova Plivačkog kluba Cerina natjecalo se na Memorijalnom turniru u Čakovcu te se u Koprivnicu vratilo s pet medalja.

Kod djevojčica, Dora Ferčec osvojila je treće mjesto i brončanu medalju u disciplini 100 metara leđno. Sama medalja je veliki uspjeh, a s obzirom na to da je Dora nastupila u konkurenciji i do dvije godine starijih natjecateljica, uspjeh je još veći.

U konkurenciji dječaka, Ivan Sinjeri je još jednom pokazao svu raskoš svog talenta osvojivši čak četiri medalje. Zlato je osvojio u disciplini 50 metara leptir isplivavši rekord mitinga, dva srebra u 50 metara leđno i 100 metara slobodno te broncu na 100 metara leđno.

Odličnim rezultatima Ivan je proglašen najboljim plivačem natjecanja u svojoj dobnoj kategoriji.