Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Košarkaši Koprivnice poraženi od Radnika

Košarkaši Koprivnice upisali su poraz u 5. kolu A-2 lige sjever. U koprivničkoj sportskoj dvorani Branimir, u napetoj utakmici, izgubili su od križevačkog Radnika rezultatom 58:60.

Koprivničanci su u utakmicu ušli motivirani nakon pobjede u prošlom kolu u Vrbovcu. Susret je obilježila borbena igra u kojoj su se obje momčadi nekoliko puta izmjenjivale u vodstvu. O napetosti dovoljno govori da je rezultat na poluvremenu bio u potpunosti izjednačen, da su u posljednjih deset minuta gosti ušli s tek četiri poena prednosti, a da je na kraju odlučivala tek ‘jedna lopta’.

Gosti su slavili s dva poena razlike i tako došli do novih bodova. Najefikasniji u redovima Koprivnice bili su Vedriš s 21 poenom i Halusek s 14. Koprivničanci su trenutno devetoplasirana momčad prvenstva sa šest osvojenih bodova. U idućem kolu ponovno će biti domaćin momčadi iz Čakovca. Ugostiti će drugoplasirano Međimurje.