Subota, 4. svibnja 2024.

FOTO Tehničar i Garić podijelili bodove u derbiju, Graničaru pobjeda

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca upisali su drugi remi u nizu. Nakon Slatine, bodove su podijelili i u susretu s Garićem u 11. kolu MŽNL. Rezultat nakon devedeset minuta bio je 1:1.

Poveli su Cvetkovčani pogotkom Mileka u 39. minuti, a izjednačio je Mihatović dvadesetak minuta prije kraja utakmice. Sigurno je da ovim raspletom sretniji mogu biti gosti koji su nakon susreta na ‘Starom bregu’ ostali na samo tri boda iza vodećeg Tehničara.

U ostalim susretima Papuk i Pitomača su odigrali neriješeno 1:1. Gosti su ovim remijem propustili doći na samo bod zaostatka iza Cvetkovčana. Virovitica je svladala Slatinu s 2:1, đurđevački Graničar Dinamo s 1:0, a identičnim rezultatima 2:2 remizirali su Daruvar i Podravac i Zdenka i Križevci.

Nakon 11 kola Tehničar je prvi s 29 bodova, slijede Pitomača i Garić s 25 i Križevci s 20. Na dnu tablice je Daruvar s tek jednim bodom na svom kontu.