Subota, 4. svibnja 2024.

FOTO Podravka lako preko Zrinskog

Rukometašice Podravke upisale su i više nego laganu pobjedu u devetom kolu Prve hrvatske rukometne lige. U sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović svladale su čakovečki Zrinski rezultatom 36:17.

Da Čakovčanke nisu dorastao protivnik Podravkašicama vidjelo se od prve minute. Rezultat na poluvremenu glasio je 20:5 što dovoljno govori o odnosu snaga na terenu. Kao i uvijek, u ovakvim utakmicama gdje se pobjednik zna i prije samog početka, sve igračice Podravke dobile su priliku kako bi se raspucale.

Promjene u sastavu nisu posebno utjecale na rezultat, a razlika je rasla iz minute u minutu. Na kraju je susret završio s plus 19 za Koprivničanke.

Najefikasnije igračice bile su Dragica Džono sa sedam pogodaka i Korina Karlovčan sa šest. Ovom pobjedom Podravka je ostala prvoplasirana momčad prvenstva s maksimalnim učinkom u devet utakmica.