Košarkaši Koprivnice uvjerljivo poraženi u Ludbregu

Košarkaši Koprivnice upisali su uvjerljiv poraz u drugom kolu A-2 lige Sjever. Na gostovanju u Ludbregu kod Grafičara poraženi su rezultatom 128:66.

Ludbrežani su od samog početka dominirali susretom te su već nakon nekoliko minuta imali dvoznamenkastu prednost. Razlika je rasla iz minute u minutu, a rezultat na poluvremenu bio je 63:34.

U drugom dijelu slika na terenu se nije promijenila. Domaćin je nemilosrdno trpao koš mlade momčadi Koprivnice koja je u svom rosteru imala četiri seniorska igrača, a ostatak momčadi popunili su prošlosezonski kadeti.

Najefikasniji u redovima Koprivnice bio je Vedriš sa 17 poena. U idućem kolu u koprivničku sportsku dvoranu Branimir u goste stiže Ivančica iz Ivanca.