Petak, 3. svibnja 2024.

Košarkaši Koprivnice porazom otvorili novu A-2 sezonu

Košarkaši Koprivnice krenuli su porazom u novu sezonu A-2 lige. U sportskoj dvorani Branimir poraženi su od momčadi Ivanića rezultatom 64:92.

Koprivničanci su igrali izrazito loše u napadu. Nisu mogli pogoditi otvorene šuteve što su gosti znalački koristili. Iako je rezultat na poluvremenu bio koliko toliko dostižnih minus deset 33:43, košarkaši Koprivnice su u drugom dijelu u potpunosti potonuli.

Treću četvrtinu gosti su dobili s 12 razlike, a četvrtu sa šest što je rezultiralo na kraju s velikih minus 28 koševa razlike. Najefikasniji pojedinici u redovima domaćina bili su Halusek s 27 poena i Nervo s 18.

U idućem kolu Koprivnica odlazi na gostovanje u Ludbreg gdje će snage odmjeriti s Grafičarem, a utakmica će se igrati s početkom u 18 sati.