Četvrtak, 2. svibnja 2024.

KOŠARKA Seniorke sezonu otvorile porazom, mlade uspješnije

Košarkašice Koprivnice upisale su poraz na početku A-2 lige sjeveroistok. U koprivničkoj sportskoj dvorani Branimir bolje su bile igračice zagrebačke Trešnjevke rezultatom 43:95.

Već na poluvremenu gošće su imale velikih 25 poena razlike te je utakmica bila odlučena. Do kraja susreta rutinski su održavale i povećavale svoju prednost. Najefikasnija igračica u redovima Koprivnice bila je Mihalić sa 16 poena.

Osim seniorki prvenstvenu utakmicu igrale su i košarkašice Koprivnice u kategoriji Z-14. Na gostovanju u Molvama kod Bistre upisale su pobjedu rezultatom 42:55. Posebno valja istaknuti obranu u prvoj četvrtini u kojoj su Molvarkama dopustile samo dva poena. Najefikasnija Koprivničanka bila je Šerbetar s 15 poena.