FOTO Koprivnica uvjerljivo poražena u Čakovcu

Nogometaši Koprivnice poraženi su s 3:0 na gostovanju kod Međimurja. Čakovčani su susret riješili praktički u prvih 20 minuta kada su već imali dva gola prednosti.

Naši nogometaši nisu dobro otvorili susret te su u 17. i 21. minuti primili prva dva gola. Strijelci su bili Hranilović i Erić. Plan je bio što duže izdržati bez primljenog pogotka, ali je on brzo pao u vodu.

Do kraja prvog poluvremena mreže se više nisu tresle. U drugom dijelu Koprivnica je primila gol tek u 88. minuti, strijelac je bio Golik. Iako je Međimurje i prije susreta proglašeno velikim favoritom, ostaje mala žal što obrana Zelenih nije malo dulje izdržala i tako donijela pritisak na leđa Čakovčana.

U idućem kolu Koprivnica će biti domaćin momčadi Oriolika. Momčad je to protiv koje naši mladići sigurno mogu igrati i protiv koje se može ići na sva tri boda.