Utorak, 3. rujna 2024.

Koprivnica dva puta vodila pa izgubila golom u 89. minuti

Nogometaši Koprivnice upisali su poraz u devetom kolu Treće hrvatske nogometne lige. U Slavonskom Brodu slavila je Marsonia rezultatom 3:2.

Bolji početak nitko nije mogao ni zamisliti. Već u petoj minuti Zeleni su došli do vodstva prelijepim pogotkom Pavlovića. Ipak, samo desetak minuta kasnije Brođani su izjednačili na 1:1 preko Divkovića koji je bio siguran s 11 metara. Bio je to rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Do novog vodstva Koprivnica je došla u 66. minuti. Strijelac je bio Vučinić, ovoljetno pojačanje Zelenih. Ipak, koprivnički trećeligaš nije uspio zadržati vodstvo do kraja utakmice. Prvo je u 73. minuti Mirković zabio za 2:2, a samo koju minutu prije posljednjeg sučevog zvižduka Leko je donio domaćinu pobjedu rezultatom 3:2.

Ovim rezultatom Koprivnica je ostala na osam osvojenih bodova te je četrnaestoplasirana momčad prvenstva. U idućem kolu na koprivničkom Gradskom stadionu gostovat će Slavonija iz Požege.