FOTO Koprivničanke u golijadi svladale Ludbrežanke

Nogometašice Koprivnice svoju prvu natjecateljsku polusezonu završile su pobjedom. Na igralištu NK Miklinovca slavile su u golijadi protiv ludbreške Podravine rezultatom 5:3.

Odlično su u utakmicu ušle Koprivničanke i već u četvrtoj minuti povele s 1:0. Pogodak je postigla Paula Petak. Nakon pola sata igre u prvom poluvremenu rezultat je bio 2:0. Dorotea Bojko povećala je vodstvo nakon kojeg su mnogi mislili da je utakmica riješena.

Ipak, gošće se nisu predavale. Dapače, u 62. minuti zabile su za potpuni preokret i rezultat 2:3. Prije toga pogotke su za 2:1 i 2:2 postigle u 44. i 45. minuti.

No, samo minutu nakon vodstva Ludbrežanki novo izjednačenje. Za 3:3 zabila je Matea Varga. U idućih desetak minuta nova dva pogotka u mreži gošći. Aleksandra Križarić i još jednom Matea Varga donijele su vodstvo od 5:3 nakon kojeg su igračice Podravine uspjele samo smanjiti rezultat na konačnih 5:4.

Zaista uzbudljiva i napeta utakmica do samog kraja kao i gotovo sve koje su u prvenstvu do sada odigrale Koprivničanke.