FOTO Rukometaši Koprivnice Hangar 18 svladali Ivansku

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 upisali su pobjedu u šestom kolu Treće hrvatske rukometne lige Sjever. U koprivničkoj sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović svladali su Ivansku rezultatom 29:24.

Pred lijepo popunjenim tribinama Koprivnica i Ivanska odigrali su vrlo zanimljivu utakmicu. Prvo poluvrijeme obilježile su dobre obrane s toga ne čudi malen broj pogodaka. Rezultat nakon trideset minuta bio je 13:11 u korist Koprivničanaca.

Ključni trenutak utakmice dogodio se sredinom drugog poluvremena kada su gosti dobili dva isključenja u razmaku od samo nekoliko sekundi. Koprivnica je iskoristila ponuđeno i napravila razliku koja je u jednom trenutku došla i do plus šest. Na kraju utakmice rezultat je bio 29:24.

Najefikasniji u redovima domaćina bili su Matija Peić s osam pogodaka i Luka Peričić sa sedam. Ovim rezultatom Koprivnica je došla do svojeg osmog boda te se trenutno nalazi na diobi četvrtog mjesta zajedno s Novskom i Concordijom.

U idućem kolu, za dva tjedna, Koprivničance čeka gostovanje kod Daruvara.