Tehničar ostao stopostotan uvjerljivom pobjedom u Daruvaru

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca ostvarili su još jednu uvjerljivu pobjedu. U 4. kolu Međužupanijske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica svladali su Daruvar rezultatom 1:4.

Kao i u prethodna tri kola Cvetkovčani su većinu posla obavili već u prvom poluvremenu. Nakon 45 minuta vodili su s 0:3, a pogotke su postigli Grabar, Lovrek i Markušić. U nastavku susreta vidjeli smo po gol u svakoj mreži. Četvrti pogodak za Tehničar zabio je Firbas.

U ostalim susretima Pitomača je svladala Graničar s 3:1, Križevci su došli do još jedne pobjede protiv Garića rezultatom 4:1, Podravac je u Virju izgubio od Slatine rezultatom 1:2, Tomislav i Dinamo su odigrali remi 2:2, a Zdenka je slavila protiv Papuka s 4:1.