Srijeda, 15. svibnja 2024.

Bedem je bio previsok – Zeleni teško poraženi u Ivankovu

Nogometaši Koprivnice poraženi su u prvom ogledu s novim trećeligašem Bedemom iz Ivankova. U četvrtom ovosezonskom kolu Treće HNL Istok poraženi su u gostima s 4:1.

Suprotno hrabrim najavama, Zeleni su već u 25. minuti gubili s 3:0 te je utakmica već bila riješena. Do kraja poluvremena Koprivnica je sabrala redove, ali smanjiti rezultat nije uspjela.

U drugom dijelu Bedem je zabio još jedan pogodak, a pogodak utjehe za našeg trećeligaša zabio je Kolar. Rezultat nakon 90 minuta bio je 4:1.

Prema riječima kapetana Bojana Tucakovića on i njegovi suigrači su u potpunosti podbacili. Igrači moraju “skupiti glave” i već u idućim kolima krenuti s osvajanjem bodova.

Zelenima slijede dvije utakmice kod kuće. Idućeg tjedna igrat će protiv Belišća, a za 13 dana čeka ih ogled s Bjelovarom.