MŽNL Tehničar nastavio s tricama i u Đurđevcu

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca uvjerljivo su jučer slavili u Đurđevcu protiv Graničara rezultatom 0:3. Utakmica je odigrana u sklopu drugog kola Međužupanijske lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Cvetkovčani su od prve minute zagospodarili terenom, a nagrada je stigla u 41. minuti kada je za 1:0 zabio Siniša Bartolović. U drugom poluvremenu Tehničar je nastavio s dominacijom te je zabio još dva pogotka. Strijelac za 2:0 bio je Krunoslav Lovrek u 63. minuti, a točku na i stavio je Goran Firbas nekoliko minuta prije kraja susreta.

U ostalim utakmicma trećeg kola Pitomača je na svom travnjaku svladala Viroviticu s 2:0, Garić je u gostima kod Daruvara slavio s 4:0, a uvjerljivi su bili i Križevčani koji su kod kuće bili bolji od Dinama rezultatom 5:1. Virovski Podravac je odigrao 1:1 s Tomislavom iz Bereka, Zdenka je bila bolja od Slatine s 1:0, a najuvjerljiviji pobjedu kola ostvario je Papuk koji je u Rovišću svladao domaćina s čak 6:1.