Koprivnički kartingaši zadržali vodstvo u Prvenstvu Hrvatske

Devetorica vozača Karting kluba Koprivnica sudjelovala su proteklog vikenda na četvrtoj utrci prvenstva Hrvatske na karting stazi u Zagrebu. Damjan Sekulić je osvojio prvo mjesto u svojoj kategoriji i tako učvrstio vodeću poziciju ukupno. U konkurenciji klubova naš je bio četvrti što je bilo dovoljno da se zadrži na prvom mjestu generalnog poretka.

Osim Sekulića naš klub su predstavljali i Marko Turk koji je u klasi Mini kart 60 osvojio 3. mjesto, a najviše naših vozača vozilo je u KZ 125 masters klasi. Nikola Samaržija kroz cilj je prošao treći, Saša Fišter četvrti, Davor Barukčić peti, Andrej Burek šesti, Tomislav Radić sedmi, a Branimir Bojko osmi.

U klasi Rotax dd2 Hrvoje Tisaj osvojio je 4. mjesto. Našim vozačima slijede još dvije utrke do kraja sezone u kojima će pokušati sačuvati vodeću poziciju koju drže trenutno.