Veterani Starigrada ostali stopostotni, Osvit u Legradu čak 12 puta tresao mrežu

Odigrano je 4. kolo Prve županijske nogometne lige veterana. Nakon 360 minuta nogometa sami na vrhu tablice ostala je veteranska momčad Starigrada.

U jučerašnjoj zanimljivoj utakmici Starigrad je na svom travnjaku slavio protiv Sloge iz Koprivničkog Ivanca rezultatom 2:0. Otpor gostiju slomili su u drugom poluvremenu.

Iako smo najavljivali da će se u Legradu igrati lokalni derbi između Graničara i Osvita i on je bio sve samo ne to. Đelekovčani su u potpunosti razbili svoje rivale zabivši im ni manje ni više nego 12 golova, a pritom ne primivši ni jedan.

Uvjerljiv je bio i Omladinac koji je u Herešinu svladao Jadran-Galeb rezultatom 7:2. Još u utorak đurđevački Graničar je svladao Koprivnicu na Gradskom stadionu s 2:0, a u srijedu je u Kloštu Podravskom Mladost bila bolja od Ferdinandovca rezultatom 2:1.

Nakon 4. kola prvoplasirana momčad lige je Starigrad, tri boda iza njih je Osvit, a na dnu su Sloga s jednim bodom i legradski Graničar koji još uvijek na svom kontu nema ni boda.