Subota, 27. travnja 2024.

Koprivničanke podijelile bodove s Podravinom

Nogometašice Koprivnice odigrale su neriješeno na gostovanju kod Podravine iz Ludbrega. Rezultat nakon 90 minuta igre bio je 1:1.

Iako su nervozno ušle u utakmicu Koprivničanke su povele golom Aleksandre Križanić. Ipak, Ludbrežanke su se vratile u susret do kraja poluvremena zabivši gol nakon loše reakcije naše vratarke.

U drugom dijelu Koprivnica je bila bolji takmac, ali nije uspjela zabiti još jedan pogodak. Dodatno je situaciju otežala Dorotea Bojko koja je zaradila drugi žuti, odnosno isključujući karton.

Nakon pobjede nad Podravskim Sesvetama i remija u susretu protiv Vrbovca, ovo je našim nogometašicama drugi neriješeni susret u ovoj sezoni te sada na svom kontu imaju pet bodova.

U idućem kolu, u nedjelju 2. listopada, Koprivničanke će gostovati kod rivalkinja iz Podravskih Sesveta. Podsjetimo, u prvom međusobnom susretu igranom u Koprivnici rezultat je bio 6:4 za naše nogometašice.