FOTO Nogometašice Koprivnice odigrale svoju prvu utakmicu

Nogometašice Ženskog nogometnog kluba Koprivnica poražene su u svojoj prvoj prijateljskoj utakmici od kolegica iz Podravskih Sesveta rezultatom 1:5. Utakmica je igrana u Miklinovcu u sklopu 25. Memorijalnog turnira Jakupić-Kardoš.

Naše nogometašice su u susret ušle pomalo bojažljivo što su gošće iskoristile i već na poluvremenu povele s 0:3. Lošiji start Koprivničanki itekako je opravdan s obzirom na to da im je ovo bila prva utakmica na velikom terenu.

U drugom poluvremenu naše su igračice skupile svoje redove te su uspjele postići prelijepi počasni pogodak. Savršeno je iz slobodnog udarca pogodila Doroteja Bojko i zabila najljepši pogodak na utakmici. Iako je susret završio uvjerljivom pobjedom Sesvećanki, igračice Koprivnice su pokazale da će uz redovite dolaske na treninge i rad i trud biti sve bolje i bolje.

U izostanku trenera Ivice Lukača, našu momčad s klupe su vodili Slavko Martan i Nikolina Notersberg.