Ustupila ŠUS "Podravina".
Kuglači Športske udruge slijepih “Podravina” iza sebe imaju bogati sportski vikend. U subotu su se natjecali na osmom Međunarodnom kuglačkom natjecanju za slijepe – Memorijalu Stjepan Jurčević 2016. održanom u Osijeku, a u nedjelju na 2. Međunarodnom natjecanju u bowlingu.
Ustupila ŠUS "Podravina".
Ustupila ŠUS “Podravina”.

Na Memorijalnom turniru, u konkurenciji 50 kuglača iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Mađarske i Bosne i Hercegovine boje naše Udruge branili su Marijan Črneli i Ivica Ferenčić. Črneli je u kategoriji B3 zauzeo osmo mjesto, a Ferenčić je u B2 bio peti.

Naši su se kuglači, osim u pojedinačnoj konkurenciji, natjecali i ekipno te su zauzeli deseto mjesto.

Nedjelja je donijela natjecanje u bowlingu, američkom načinu kuglanja, u kojem su se članovi naše Udruge pokazali odličnima i osvojili drugo mjesto i srebrne medalje. Veliki je to uspjeh, pogotovo kada znamo da su se po prvi puta okušali u ovoj vrsti kuglanja.