Subota, 18. svibnja 2024.

Rotorovci odlični na brdskom maratonu u Korenici

Članovi Biciklističkog kluba Rotor jučer su u Korenici vozili najmasovniji rekreativni MTB maraton Adria Bike 2016. Dvanaest vozačica i vozača našeg kluba natjecalo se u tri discipline: Easy – 35 km, Classic – 49 km i Epic – 68 km.

U konkurenciji od čak 900 vozača Rotorovci su ostvarili odlične rezultate. Na najkraćoj, 35 km dugoj stazi, Tanja Tisaj je u ženskoj konkurenciji osvojila peto mjesto. Kod muškaraca u konkurenciji do 45 godina Boris Buhić kroz cilj je prošao deseti, a Vladimir Vresk 105. U konkurenciji preko 45 godina Goran Kvakarić osvojio je 16. mjesto.

Na srednjoj stazi dužine 49 km u konkurenciji do 45 godina Davor Karas zauzeo je 53. mjesto, Hrvoje Tisaj 55., a Goran Grotić 82. Ivica Šurlović, u konkurenciji preko 45, osvojio je šesto mjesto.

Na najtežoj stazi, dužine 68 km, Marko Komes osvojio je 32. mjesto, a Damir Kukec 36.