FOTO Križevčani nanijeli prvi poraz Cvetkovčanima, Miklinovec izgubio u gradskom derbiju

Počelo je 24. kolo Prve i Druge županijske nogometne lige. U velikom derbiju, iako rezultatski nebitnom, Križevčani su na svom travnjaku nanijeli prvi poraz Cvetkovčanima i tako nastavili svoju vrhunsku proljetnu formu.

U utakmici igranoj u križevačkom Gradskom stadionu domaćin je svladao Tehničar s 2:0. Križevci su utakmicu riješili u pet minuta. Prvo je u 54. minuti iz kaznenog udarca siguran bio Blagaj, a u 59. je Višak zabio za konačnih 2:0.

U drugom susretu, igranom u Legradu, domaćin je s minimalnih 1:0 slavio protiv Prekodravca. Legrađanima je za pobjedu bio dovoljan pogodak Draguljića iz kaznenog udarca.

U prvoj utakmici Druge županijske lige, u gradskom derbiju, Herešinčani su u gostima svladali Miklinovčane s 1:2. Iako su domaćini na poluvremenu imali vodstvo od 1:0 dvije brze kontre bile su dovoljne za veliki preokret gostiju.