Srijeda, 24. travnja 2024.

Mladi Slavenaši bez problema pobijedili Bjelovar

Mladi nogometaši Slaven Belupa, rođeni 2000. i mlađi, ostvarili su još jednu pobjedu u Regionalnoj ligi. Ovog puta bolji su bili od Bjelovara rezultatom 3:0.

Od početka susreta naši nogometaši bili su bolji te je bilo pitanje vremena kad će zabiti gol i povesti. I baš kako se i činilo nakon jedne pogreške gostujuće obrane Vrban koristi priliku i poentira za 1:0.

Odlično su otvorili mladi Farmaceuti drugo poluvrijeme te su pogotkom Reslera povećali vodstvo na 2:0. Točku na i postavio je u zadnjoj minuti susreta Geršić koji je iskoristio jednu polukontru i zatresao mrežu za velikih 3:0.

Podsjetimo, Koprivničanci su trenutno vodeći na prvenstvenoj ljestvici s tri boda prednosti ispred Varaždina i šest bodova ispred Virovitice.