Izvor: OŠ "Braća Radić"
Koprivnička Osnovna škola “Braća Radić” prošle je srijede četvrtu godinu zaredom ugostila učenike podravskih i prigorskih osnovnih i srednjih škola na županijskom natjecanju iz engleskog jezika.

Natjecalo se 54-ero učenika u pet kategorija: osmi razred osnovne škole, drugi razredi gimnazija, drugi razredi srednjih škola te završni razredi gimnazija i srednjih škola.

Najuspješniji učenici nagrađeni su knjigama na engleskom jeziku, a svi učenici i njihovi mentori simboličnim poklonima kao znak sjećanja na ovo natjecanje.

Rezultati natjecanja

8. razred OŠ

1. Marija Vugrinec – OŠ “Antun Nemčić Gostovinski”
2. Dino Horvat – OŠ “Vladimir Nazor”, Križevci
3. Lana Bermanec – OŠ Koprivnički Ivanec
3. Katja Homar – OŠ “Antun Nemčić Gostovinski”
3. Iva Duga – OŠ “Prof. Blaž Mađer”, Novigrad Podravski
4. Noah Delić – OŠ Legrad
5. Antun Hemetek – OŠ “Braća Radić”
6. Samir Yasin – OŠ “Prof. Blaž Mađer”, Novigrad Podravski
6. Ivan Jambrec – OŠ “Vladimir Nazor”, Križevci
6. Leonardo Lovnički – OŠ “Antun Nemčić Gostovinski”
6. Jurica Kanić – OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
7. Valentino Britvić – OŠ Kloštar Podravski
8. Mario Cmrk – OŠ “Mihovil Pavlek Miškina”, Đelekovec
9. Angelika Marija Pejić – OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac
10. Ana Vukušić – OŠ “Antun Nemčić Gostovinski”
11. Patricija Mijatović – OŠ Koprivnički Bregi

2. razred – gimnazije

1. Sonja Homar – Gimnazija “Fran Galović”
1. Lovro Grgić – Gimnazija “Fran Galović”
2. Antun Tkalčec – Gimnazija Ivana Z. Dijankovečkoga, Križevci
3. Dominik Premelč – Gimnazija Ivana Z. Dijankovečkoga, Križevci
3. Dejan Marinović – Gimnazija Ivana Z. Dijankovečkoga, Križevci
3. Patrik Smolak – Gimnazija “Fran Galović”
3. Juraj Nekić – Gimnazija Ivana Z. Dijankovečkoga, Križevci
4. Ena Ledinski – Gimnazija “Fran Galović”
5. Lovro Premelč – Gimnazija Ivana Z. Dijankovečkoga, Križevci
6. Maja Gregor – Gimnazija “Fran Galović”
7. Dijana Milek – Gimnazija “Fran Galović”
8. Mario Ratković – Gimnazija “Fran Galović”

2. razred – srednje škole

  1. Rea Tot – Srednja škola Koprivnica
  2. Matija Jendrašić – Strukovna škola Đurđevac
  3. Tin Šešok – Srednja škola Koprivnica
  4. Leonardo Gazdek – Obrtnička škola Koprivnica
  5. Eugen Jarnja – Obrtnička škola Koprivnica
  6. Dominik Kiseljak – Glazbena škola Alberta Štrige, Križevci
  7. Filip Cirkvenec – Srednja škola Koprivnica
  8. Filip Šestak – Obrtnička škola Koprivnica
  9. Tihomir Latković – Srednja škola Koprivnica
  10. Jakov Filip Saboliček – Obrtnička škola Koprivnica

4. razred – gimnazije

1. Teo Jeftimov – Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac
2. Denis Gazdek – Gimnazija “Fran Galović”
2. Filip Novak – Gimnazija Ivana Zakmardije Dijankovečkoga, Križevci
3. Marija Soldo – Gimnazija “Fran Galović”
4. Ana Tkalec – Gimnazija Ivana Zakmardije Dijankovečkoga, Križevci
5. Lea Bobovčan – Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac
5. Luka Harambašić – Gimnazija “Fran Galović”
6. Adrijan Bogojević – Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac
7. Bojan Ban – Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva, Đurđevac

4. razred – srednje škole

  1. Marko Kopričanec – Obrtnička škola Koprivnica
  2. Dominik Tkalčec – Srednja škola Koprivnica
  3. Marina Štefanić – Strukovna škola Đurđevac
  4. Toni Puhalo – Obrtnička škola Koprivnica
  5. Dorian Košuta – Srednja škola Koprivnica
  6. Bojana Nemčić – Obrtnička škola Koprivnica
  7. Moris Šulj – Srednja škola Koprivnica