3. HNL ISTOK Zeleni na domaćem travnjaku dočekuju Belišće

Nakon odličnog otvaranja proljetnog dijela sezone i četiri boda u dva susreta, nogometaši Koprivnice doživjeli su težak poraz u prošlome kolu u Bjelovaru. Iskupljenje će tražiti na svom travnjaku protiv Belišća u 19. kolu Treće HNL istok.

Koprivničanci će imati vrlo težak zadatak jer je šestoplasirano Belišće u odličnoj formi: u nastavku sezone ima tri pobjede u tri susreta. No bez obzira na njihove rezultate, trener zelenih Ranko Celiščak od prve će minute napadačkim nogometom krenuti po nove bodove.

U redovima domaćih nema ni ozlijeđenih ni kartoniranih igrača, tako da će trener imati slatke brige oko sastavljanja prvih jedanaest. Dodatan motiv, osim bijega s dna ljestvice, je i poraz Koprivnice u prvom međusobnom srazu u Belišću s velikih 4:1.

Utakmica se igra na Gradskom stadionu u Koprivnici u nedjelju od 15 sati.