Nedjelja, 28. srpnja 2024.

Koprivnički atletičari odlični u Ludbregu, djevojčice zauzele cijelo postolje

Mladi atletičari Atletskog kluba Koprivnica nastavljaju s odličnim rezultatima na svojim natjecanjima. Ovoga puta bili su uspješni na uličnoj utrci Centrum Mundi 2016. u Ludbregu.

Luka Šostarić ponovno je dominirao u svojoj utrci te je osvojio prvo mjesto, ovog puta na 2.500 metara. Na deset kilometara naš Goran Gregurec bio je odličan drugi.

U školskim utrkama sedmih i osmih razreda na 1.400 metara pobijedio je Marko Gregurec, drugi je bio Albert Rušak, a Leopold Jurić je osvojio četvrto mjesto. U konkurenciji petih i šestih razreda Jan Tisaj je osvojio treće mjesto, a među prvih deset svoju utrku su završili i Mateo Šegović, Petar Cenko i Ivan Bebek.

Kod djevojčica, u konkurenciji petih i šestih razreda naše cure su pomele konkurenciju i zauzele sva mjesta na postolju. Prva je bila Anja Slavinić, druga Laura Sabolec, a treća Josipa Mikulec.