Nedjelja, 28. travnja 2024.

Košarkaši očekivano slabiji od križevačkog Radnika

Košarkaši Koprivnice u 16. kolu A-2 košarkaške lige sjever snage su odmjerili s Radnikom iz Križevaca.

Iako utakmica nije imala rezultatski imperativ, borbenog pristupa i želje za nadmetanjem nije nedostajalo. Gosti iz Križevaca bili su izraziti favoriti što se moglo vidjeti već na poluvremenu na koje su Križevčani otišli s 24 poena razlike. U drugom poluvremenu trener gostiju Tomas odlučio je pružiti priliku igračima s klupe s kojima su se koprivnički košarkaši ravnopravno nosili. Konačan rezultat utakmice bio je 62:92.

U koprivničkom sastavu najistaknutniji su bili Domović sa 21 poenom i Jakupić sa 12 poena, dok su se kod gostiju istaknuli Svoboda sa 19 poena te Tomić i Nemes sa 15 poena.

U idućem, predzadnjem kolu A-2 lige košarkaši Koprivnice gostuju u Virju kod Podravca.