KC liga: Favoriti pobjedama krenuli u sedmu sezonu

0
540
Snimio Karim Jarnjak (KURS).
U subotu su u Sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica odigrane utakmice 1. kola sedme sezone KC lige, mininogometnog prvenstva koprivničkih amatera i amaterki u organizaciji Koprivničke udruge za rekreativni sport, a pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice i medijskim pokroviteljstvom Radio Drave i Drave info.

Favoriti su u novu sezonu krenuli sa sigurnim pobjedama, a najefikasniji su bili Skladgradnja i Active Commerce. Ljepoticu kola odigrali su CB Golf i ePodravina.hr/Kosinus, na kraju odlične utakmice podijelili su bodove. Strijelci su na premijeri bili odlično raspoloženi.

Kod žena su vodstvo na ljestvici nakon 1. kola preuzele ekipe Li-La i Iskre.

U sljedećem kolu derbi igraju branitelj naslova Petgrad/OPG Radiček i NK Romantičari, drugoplasirana momčad prošle sezone.

Snimke svih utakmica dostupne su na adresi https://www.youtube.com/watch?v=nQFAuhHtXGI.

REZULTATI 1. KOLA KC LIGE

Inducta ++ – Grad Koprivnica 4:1
(Rukavina 2, Gašparić, Suvalj / Prka)
CB 048/UŠRPS – UMN Koprivnica 3:5
(Vuljak, Husnjak, V. Harmadi / Kokša 2, Dlaka 2, Bešenić-ag)
Active Commerce – Skladgradnja 6:1
(Ogrizović 2, Petrović 2, Žardin, Medved-ag / Kovač-ag)
Bimbo – CB Cezar 4:2
(Ivandija 2, Matošić, Škvorc /Jagić, Sertić)
Petgrad/OPG Radiček – KKC Pixel 3:0
(Šimunić 2, M. Blažeković)
CB Golf – ePodravina.hr/Kosinus 3:3
(Kovaček 2, L. Harmadi / Andrašić, I. Fulir, Juriša)
NK Romantičari – Sedma sila 7:2
(Zrinski 2, Begić 2, Fusić 2, Lenardić / Ledinko, Kapetanić)

REDOSLIJED

1. NK Romantičari 1 1 0 0 7:2 3
2. Active Commerce 1 1 0 0 6:1 3
3. Inducta ++ 1 1 0 0 4:1 3
4. Petgrad/OPG Radiček 1 1 0 0 3:0 3
5. UMN Koprivnica 1 1 0 0 5:3 3
6. Bimbo 1 1 0 0 4:2 3
7. CB Golf 1 0 1 0 3:3 1
8. ePodravina.hr/Kosinus 1 0 1 0 3:3 1
9. CB 048/UŠRPS 1 0 0 1 3:5 0
10. CB Cezar 1 0 0 1 2:4 0
11. Grad Koprivnica 1 0 0 1 1:4 0
12. KKC Pixel 1 0 0 1 0:3 0
13. Sedma sila 1 0 0 1 2:7 0
14. Skladgradnja 1 0 0 1 1:6 0

REZULTATI – ŽENE

Iskre – ŽNK Koprivnica 2:1
(Kirilenko, Ivona Tudić / Rukavina)
Kapljice – Li-La 0:2
(Šimek, Korolija)
ŽNE Drnje – ŽNK Repaš 1:1
(Varović / Šadek)

REDOSLIJED – ŽENE

1. Li-La 1 1 0 0 2:0 3
2. Iskre 1 1 0 0 2:1 3
3. ŽNE Drnje 1 0 1 0 1:1 1
4. ŽNK Repaš 1 0 1 0 1:1 1
5. ŽNK Koprivnica 1 0 0 1 1:2 0
6. Kapljice 1 0 0 1 0:2 0

STRIJELCI

2 – Rukavina (Inducta ++), Kokša, Dlaka (UMN Koprivnica), Ogrizović, Petrović (Active Commerce), Ivandija (Bimbo), Šimunić (Petgrad/OPG Radiček), Kovaček (CB Golf), Zrinski, Begić, Fusić (NK Romantičari).
1 – Suvalj, Gašparić (Inducta ++), Prka (Grad Koprivnica), Vuljak, Husnjak, V. Harmadi (CB 048/UŠRPS), Žardin (Active Commerce), Matošić, Škvorc (Bimbo), Jagić, Sertić (CB Cezar), M. Blažeković (Petgrad/OPG Radiček), L. Harmadi (CB Golf), Andrašić, I. Fulir, Juriša (ePodravina.hr/Kosinus), Lebnardić (NK Romantičari), Ledinko, Kapetanić (Sedma sila).
Autogol – Bešenić (CB 048/UŠRPS), Medved (Skladgradnja), Kovač (Active Commerce).

STRIJELCI – ŽENE

1 – I. Kirilenko, Ivona Tudić (Iskre), Rukavina (ŽNK Koprivnica), Šimek, Korolija (Li-La), Varović (ŽNE Drnje), Šadek (ŽNK Repaš).

PAROVI 2. KOLA (subota, 14.11.2015.)

16.20 KKC Pixel – UMN Koprivnica
17.00 CB Cezar – CB 048/UŠRPS
17.40 ePodravina.hr/Kosinus – Bimbo
18.20 ŽNK Repaš – ŽNK Koprivnica (žene)
18.50 Petgrad/OPG Radiček – NK Romantičari
19.30 Li-La – Iskre (žene)
20.00 Grad Koprivnica – Active Commerce
20.40 ŽNE Drnje – Kapljice (žene)
21.10 Sedma sila – Inducta ++
21.50 Skladgradnja – CB Golf