Atletika: Ivan Mikulić treći na Državnom prvenstvu u krosu

Dan prije 37. Međunarodne atletske utrke grada Koprivnice, dio mladih koprivničkih atletičara nastupio je na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u krosu, održanom u Vrbovcu.

Atletičari Koprivnice postigli su odlične rezultate u više kategorija, a najbolji plasman ostvario je Ivan Mikulić u kategoriji mlađih kadeta na 1.000 metara – osvojio je treće mjesto s vremenom od 3:18.00.

Ivan Dračar završio je peti na 6.000 metara kod starijih juniora. U kategoriji kadeta na 2.000 metara nastupili su Marko Gregurec (7.), Luka Šoštarić (14.) i Albert Rušak (20.). Mlađa kadetkinja Ivana Treščec osvojila je 13. mjesto na 1.000 metara. Limač Jan Tisaj bio je osmi na 800 metara, dok je njegov klupski kolega Petar Cenko na cilj stigao petnaesti.

Limačice su nastupile na 800 m, a najbolji plasman postigla je Laura Sabolec osvajanjem desetog mjesta. Anja Slavinić završila je četrnaesta, Sandra Žilić sedamnaesta i Josipa Mikulec dvadeset i šesta.

Mladi koprivnički atletičari u Vrbovcu. Izvor: AK Koprivnica.