Snimio Zoran Vlah.
U vikendu pred nama na rasporedu je deveto kolo Prve i Druge županijske nogometne lige te osmo kolo Trećih županijskih liga.

U Prvoj županijskoj nogometnoj ligi u subotu će vodeći Tehničar ugostiti Dravu iz Novigrada Podravskog koja je neporažena u prethodna četiri kola.

Nedjelja nam donosi još šest vrlo zanimljivih utamica. Sloga je u Ivancu domaćin odličnim Kloštranima koji imaju niz od čak šest pobjeda. Domaćini neće na rapolaganju imati dva vrlo važna igrača, Tkalca i vratara Gregla koji odrađuju kazne.

U Sesvetama nas čeka sraz dviju momčadi koje za sada imaju tek dvije pobjede – domaće Drave i Tomislava iz Sv. Ivana Žabna. Bratstvo iz Kunovca nakon prve ovosezonske pobjede u vrlo dobrom raspoloženju dočekuje Graničar iz Legrada, koji je trenutno najneefikasnija momčad lige sa samo sedam postignutih zgoditaka.

Molvarci će pokušati na svom terenu iznenaditi Osvit koji će nastupiti bez svog najboljeg stijelca Drvarića. Prekodravski derbi igra se u Ždali, gdje domaćin, nakon poraza u prošlom kolu u Đelekovcu, dočekuje iskusnu momčad Fugaplasta.

Posljednjeplasirana Panonija domaćin je Križevcima koji su tek u prošlom kolu upisali prvu pobjedu u prvenstvu.

Prva ŽNL – 9. kolo

Subota, 17.10.
15:00
Cvetkovec: Tehničar 1974 – Drava Novigrad Podravski

Nedjelja, 18.10.
14:00
Podravske Sesvete: Drava – Tomislav Sveti Ivan žabno
15:00
Peteranec: Panonija – Križevci
Koprivnički Ivanec: Sloga – Mladost Kloštar Podravski
Kunovec: Bratstvo – Graničar Legrad
Molve: Mladost – Osvit
Ždala: Prekodravac – Fugaplast

U Drugoj ŽNL, Miklinovec u subotu dočekuje Hrvatski bojovnik i nada se konačno dobrom rezultatu. Od nedjeljnih utakmica svakako valja izdvojiti gostovanje Tehnike u Drnju gdje trećeplasirani domaćin dočekuje vodeće ‘građevinare’.

Omladinac je nakon poraza u Hlebinama domaćin Ferdinandovcu. Starigrad je nakon golijade protiv slabašnih Bregovaca gost u Sigecu, dok će Lipa u Koprivničkim Bregima pokušati zadržati priključak za vodećima.

GOŠK je domaćin Reki koja se odlijepila od dna ljestvice, a prigorski derbi igra se u Glogovnici gdje Polet nakon 11 primljenih zgoditaka u prošlom kolu dočekuje Viktoriju.

Druga ŽNL – 9. kolo

Subota, 17.10.
15:00
Koprivnica: Miklinovec – Hrvatski bojovnik

Nedjelja, 18.10.
15:00
Sigetec: Mladost – Starigrad
Drnje: Tomislav – Tehnika
Herešin: Omladinac – Ferdinandovac
Koprivnički Bregi: Mladost – Lipa
Gotalovo: GOŠK – Reka
Glogovnica: Polet – Viktorija

Na rasporedu je i osmo kolo Trećih županijskih liga.

3. ŽNL grupa Koprivnica – 8. kolo

Nedjelja, 18.10.
10:00
Botinovec: Rudar – Jedinstvo
15:00
Cvetkovec: Tehničar 1974 – Udarnik
Koledinec: Jadran Galeb – Rasinja
Koprivnica: Zagorec – Močile
Subotica Pod.: Sabarija – Podravec

3. ŽNL grupa Križevci – 8. kolo

Nedjelja, 18.10.
15:00
Ruševac: Ruševac – Prigorje
Sv. Petar Čvrstec: Čvrstec – Kalnik
Miholec: Ratar – Radnički
Bočkovec: Dragovoljac – Gornja Rijeka
Carevdar: Mladost – Mladost Veliki Raven

3. ŽNL grupa Đurđevac – 8. kolo

Nedjelja, 18.10.
14:00
Repaš: Repaš – Graničar Novo Virje
15:00
Prugovac: Prugovac – Bušpan
Glogovac: Rudar – Bilogora
Čepelovec: Vinogradar – Bilogorac
17:00
Podravske Sesvete: Mladost – Mičetinac