ŽNL: Osvit bez trenera slavio u Peterancu, Tomislav u Drnju preuzeo prvo mjesto

Odigrane su utakmice 11. kola Prve i Druge županijske nogometne lige.

Sloga je danas bila puno bolja od Molvaraca. Bebek je načeo mrežu gostiju u 40. minuti, a samo nekoliko minuta kasnije Kodrić glavom povisuje rezultat. U drugome poluvremenu domaćini imaju mnoštvo izglednih prilika. Jednu takvu prekrasnim udarcem sa dvadesetak metara u 68. minuti realizirao je Posavec. Gosti su uspjeli preko Fukera u 78. minuti tek ublažiti poraz.

NK Sloga – NK Mladost Molve 3:1 (2:0)
Koprivnički Ivanec; Igralište Sloge
Sudac: Matočec (Đurđevac)
Strijelci: 1:0 Bebek (40); 2:0 Kodrić (44); 3:0 Posavec (68); 3:1 Fuker (78)
Žuti kartoni: Bebek, Kapusta (Sloga); Mikšić, Ranilović (Mladost)
Crveni kartoni: –
NK Sloga: Gregl, Čevis, Kodrić, Kapusta, Tkalec (Krstanović), Bebek, Santor, Kovaček, Posavec, Njegač (Vutuc), Kumek (Bojanić). Trener: Vagjunec
NK Mladost: Popijač, Vindić D, Ranilović, Lovković, Kolar, Aušperger, Vindić J, Mikšić, Jagar P, Jagar D (Golubić), Fuker (Krznarić). Trener: Čmelješević

Bratstvo je odigralo odličnu utakmicu protiv Kloštrana. Domaći su poveli zgoditkom Topalovića s gotovo polovice igrališta, čemu je doprinijela loša reakcija gostujućeg vratara. U drugome poluvremenu su preko Kureka i Roščića koji je postigao dva zgoditka otvarili i treću pobjedu u ovome prvenstvu.

Panonija je nakon pobjede u prošlom kolu dočekala Osvit, koji iako bez trenera upijeva pobijediti domaćine. Dvostruki strijelac je bio Gregurek, dok je za domaće zgoditak postigao Jagić.

Sesvećani su napokon pobijedili. Karlo Đipalo je nakon dugo vremena bio dvostruki strijelac za domaću momčad protiv istoimenog novigradskog kluba.

Fugaplast nije bio uspješan na domaćem terenu. Danas je bolja bila gostujuća momčad iz Svetog Ivana Žabna koja je zgoditkom Kolarića osvojila nova tri boda.

Prekodravac je na svom terenu poražen od gostiju iz Legrada, a vodeći Tehničar 1974 je u Legradu s lakoćom pobjedio Križevce.

Ždala: Prekodravac – Graničar Legrad 1:3

Redoslijed: 1. Tehničar 1974 (29); 2. Mladost KP (21); 3. Graničar L (20).

Druga ŽNL

Drnjančani su na krilima Hrvoja Bačija ostvarili pobjedu i preuzeli vodeću poziciju 2. ŽNL. Četverostruki strijelac bio je upravo Bači, jednom je precizan bio Žuljić, dok je počasni zgoditak iz kaznenog udarca za goste postigao Srbljinović.

U Sigecu je Ferdinandovac odigrao bez zgoditaka s domaćom Mladosti i tako prepustio prvo mjesto Tomislavu.

Omladinac je nakon poraza od Tehnike utjehu pronašao u Miklinovčanima i osvojio nova tri boda.

U Koprivničkim Bregima su građevinari upisali tri boda utrpavši čak šest zgoditaka domaćinima.

GOŠK je pružio još jednu odličnu partiju, te nakon pobjede u prošlom kolu u gostima kod Starigrada svladali su Lipu na domaćem terenu.

Starigrad je na gostovanju u Glogovnici popravio dojam iz prošlog kola pobijedivši rezultatom 4:7.

Vojakovac je ugostio Reku i u tvrdoj utakmici uspio pobijediti. Strijelci za domaće su bili Božović, Bastašić i Lončarek (autogol), dok je za goste zgoditak postigao Mihelčić.