Snimio čitatelj.
Na rasporedu je jedanaesto kolo Prve i Druge županijske nogometne lige.

Trećeligaši koprivničke i križevačke grupe ovaj će vikend biti slobodni i nastavljaju za tjedan dana jer su odigrali prekoredno kolo 8. listopada. Naslov jesenskog prvaka u grupi Đurđevac osvojili su nogometaši Prugovca.

Vodeći Tehničar 1974 promijenio je domaćinstvo i svoju utakmicu protiv Križevaca u subotu igra u Legradu.

Sloga se iskompletirala nakon kazni i ozljeda i domaćin je Molvarcima koji su izgubili u prošlom kolu na svom terenu od posljednjeplasirane Panonije.

Bratstvo dočekuje drugoplasirane Kloštrane koji će zasigurno pokušati popraviti dojam poslije poraza od Cvetkovčana.

Panonija je konačno pobijedila i dočekuje Osvit koji će sada pokušati bez trenera.

Sesvećani su u krizi i nakon tri uzastopna poraza dočekuju novigradsku Dravu koja igra sve bolje.

Na kraju, Fugaplast nakon gostujuće pobjede u Đelekovcu dočekuje raspucani Tomislav, dok će u Ždali Prekodravac ugostiti Legrađane.

Prva ŽNL – 11. kolo

Subota, 31.10.
13:00
Gola: Fugaplast – Tomislav Sveti Ivan Žabno
14:00
Peteranec: Panonija – Osvit
Koprivnički Ivanec: Sloga – Mladost Molve
Legrad: Tehničar 1974 – Križevci
Kunovec: Bratstvo – Mladost Kloštar Podravski
Podravske Sesvete: Drava – Drava Novigrad Podravski
Ždala: Prekodravac – Graničar Legrad

2. ŽNL

Vodeći Ferdinandovac gostuje u Sigecu, dok će Drnjančani biti domaćini čvrstom Bojovniku.
Omladinac nakon poraza od Tehnike dočekuje Miklinovec, dok su građevinari gosti u Koprivničkim Bregima koji i dalje imaju nula bodova.

GOŠK je nakon vrlo dobre partije u Starigradu domaćin Lipi koja će nastupati bez isključenog kapetana Ritoše.

Starigrad će nakon kiksa na domaćem terenu na gostovanje u Glogovnicu, dok u Vojakovcu gostuje Reka.

Druga ŽNL – 11. kolo

Subota, 31.10.
14:00
Drnje: Tomislav – Hrvatski bojovnik
Herešin: Omladinac – Miklinovec
Koprivnički Bregi: Mladost – Tehnika
Sigetec: Mladost – Ferdinandovac
Gotalovo: GOŠK – Lipa
Glogovnica: Polet – Starigrad
Vojakovac: Viktorija – Reka